• Kup na prezent - my zapakujemy!

kup grę planszową na prezent

Nie możesz, albo z powodu epidemii boisz się odwiedzić swoich bliskich i podarować im prezent, a chcesz sprawić im przyjemność?

Wyobraź sobie jak członkowie Twojej rodziny, kumpel, dziewczyna czy narzeczony ucieszą się kiedy dostaną paczkę niespodziankę!

Prezent zapakujemy i wyślemy za Ciebie!

Nie martw się! Zgrany.pl zapakuje zamówioną grę czy inny prezent w elegancki, ozdobny papier wraz ze wstążką i kokardką, a na koniec dostarczy pod wskazany adres! Mamy wprawę w pakowaniu prezentów, wyręczymy Cię!

W uwagach zamówienia możesz zawrzeć swoje sugestie dotyczące koloru papieru i ozdób. Preferujemy kombinacje srebra, złota, czerwonieni, granatów i zieloni...

Zadbamy o to, żeby prezent był zapakowany bezpiecznie i dotarł w całości do obdarowanego! Prezent zapakowany starannie w piękny, ozdobny papier umieszczamy dodatkowo w kartonie, który będzie go zabezpieczał przed uszkodzeniem. Możesz na nas liczyć!

Dyskrecja, bezpieczeństwo i profesjonalizm gwaratnowane!

Nie obawiaj się, że odbiorca pozna cenę! Do tak zapakowanego prezentu nie wrzucamy, ani rachunku, ani żadnych materiałów reklamowych.

Jeśli tylko chcesz możemy dołożyć liścik z życzeniami, lub coś ekstra! Nie wachaj się do nas pisać, na pewno poszukamy dobrego rozwiązania!

jak zapakować grę planszową na prezent
%