• Zgrany.pl - sklep z grami planszowymi

O sklepie

Zgrany.pl to młody sklep internetowy z grami planszowymi i artykułami brydżowymi, który z każdym dniem rozwija się oferując nie tylko asortyment największych polskich i zagranicznych wydawnictw ale również własne, unikatowe produkty. Od dnia, w którym powstał dążymy do możliwie precyzyjnego odpowiadania na potrzeby zarówno klientów chcących poznać świat gier planszowych jak i tych, dla których jest on czymś więcej niż hobby Zgrany.pl to zespół graczy, miłośników planszówek i karcianek oraz brydża, którzy dzięki swojemu doświadczeniu w profesjonalny sposób pomogą znaleźć Ci dokładnie to czego szukasz.

Misja

Zgrany.pl – sklep z grami planszowymi popularyzuje wspólne spędzanie czasu jako drogę do budowania relacji międzyludzkich, przyjaźni i więzi rodzinnych, a także nauki i rozwoju graczy. Poprzez promowanie gier planszowych, karcianych i innych Zgrany.pl przyczynia się do budowania i poprawiania jakości polskiego rynku gier towarzyskich w zgodzie z odpowiedzialnością społeczną i najwyższymi standardami obsługi klienta.

Wizja

Chcemy być partnerem pierwszego wyboru dla obecnych i potencjalnych klientów. Zapewnić kompleksowe portfolio najlepszych produktów i usług związanych z grami towarzyskimi wszelkiego rodzaju. Dążymy do roli lidera na rynku gier. Chcemy, aby każdy w Polsce zgrał się z nami!

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Zgrany.pl kieruje się zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu i najlepszych praktyk zarządzania. Firma tworzy środowisko przyjazne pracownikom, umożliwiające im rozwój oraz realizację swoich pasji i umiejętności.

Szczycimy się wspieraniem polskich rodzin w budowaniu więzi i relacji poprzez gry. Możemy pochwalić się współpracą z bibliotekami, klubami gracza i innymi miejscami, w których dzieci i dorośli mogą wspólnie spędzać czas i odkrywać świat gier. Wspieramy rodziny wielodzietne oraz doceniamy dar serca jaki ofiarowują z siebie honorowi dawcy krwi.

Jeśli jest coś co moglibyśmy dla Ciebie zrobić, albo masz jakieś pytania to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dane kontaktowe znajdziesz na górze strony.

Zgraj się z nami!

zgrany sklep z grami planszowymi