• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry RPG i Wyobraźni

RPG, Gry Wyobraźni

Gry RPG czyli Role Playing Game, nazywane czasem Grami Wyobraźni to nic innego jak fabularna gra towarzyska, w której gracze wcielają się w wykreowane przez siebie postacie i wspólnie, pod przewodnictwem tak zwanego mistrza gry przeżywają przygody.

W naszej ofercie można znaleźć podręczniki ułatwiające grę i wprowadzające w mechanikę najpopularniejszych systemów RPG takich jak D&D, Warhammer, Neuroshima, Wampir: Maskarada, Słowianie czy Zew Cthulu. Mamy również nowości w świecie gier wyobraźni takie jak Sibir Punk, Tajemnice Pętli czy Diuna - Przygody w Imperium.

Gry RPG to jeden z lepszych sposobów rozwijania wyobraźni i kreatywności, a także spędzania czasu ze znajomymi i budowania więzi. Oferta jest na tyle szeroka, że można znaleźć system gry w dowolnym klimacie - od komedii poprzez przygodę po horror oraz w dowolnej aranżacji: fantasy, postapokaliptycznym, mrocznym XX wieku czy w uniwersum wymyślonym przez Lovecrafta jak wspominany już wcześniej Zew Cthulu.

Co jest potrzebne żeby grać w RPG?

Na pewno przydadzą się gracze. Poza tym systemy różnią się między sobą, ale z reguły korzysta się kart postaci, kości do gry w RPG oraz podręczników, które objaśniają mechanikę, wprowadzają w świat gry i czasem oferują gotowe scenariusze. Wszystko to można znaleźć w ofercie naszego sklepu... no oczywiście bez graczy ;)