• Kategorie
  • Szukaj
  • Star Wars X-wing

Star Wars X-wing - gra figurkowa

X-wing to figurkowa gra taktyczna, w której gracze wcielają się w dowódców frakcji znanych z filmów Star Wars i zmagają się ze sobą w dynamicznych pojedynkach w przestrzeni kosmicznej.

Gracze mogą kolekcjonować modele, ulepszać je o nową broń albo rekrutować sławnych pilotów z całej galaktyki!

Rozgrywka w X-wing jest naprawdę dynamiczna i wyrównana. Gracze muszą odpowiednio dobrać swoich pilotów, statki i okręty oraz uzbrojenie, a następnie uważnie manewrować pomiędzy kosmicznymi przeszkodami i statkami przeciwnika, aby zwyciężyć!

Modele i figurki X-wing

Modele i komponenty do figurkowej gry bitewnej Star Wars X-wing dostępne w naszej ofercie to najwyższej jakości od razu gotowe do gry statki kosmiczne znane z Gwiezdnych Wojen. W naszym sklepie możesz zaopatrzyć się w zestawy startowe, modele rozszerzające eskadry, pakiety pilotów, mocy i kart broni. Dostępne są również pakiety scenariuszy takich jak słynna bitwa o Yavin.

Zestawy i statki X-wing

Pakiety zostały podzielone wg wersji językowej:

Oraz wg frakcji występujących w grze:

Sklep z figurkami X-wing

Kto nie marzył o tym żeby zostać pilotem myśliwca w Gwiezdnych Wojnach i wspólnie z Lukiem zniszczyć Gwiazdę Śmierci?

X-Wing to szybka taktyczna gra osadzona w uniwersum Star Wars. W trakcie rozgrywki gracze kontrolują gwiezdne myśliwce Sojuszu Rebeliantów albo Imperium Galaktycznego, wybierają pilotów, którzy siądą za ich sterami, wyposażają je w specjalne bronie i usprawnienia – wszystko to w celu pokonania swoich rywali.

W naszym sklepie znajdziesz pełen asortyment modeli do gry X-wing.