• Kategorie
  • Szukaj
  • Książki i poradniki brydżowe

Jak wybrać poradnik brydżowy?

Na rynku jest ich bardzo wiele, łatwo znaleźć coś nieodpowiedniego, albo nieprzystosowanego do naszych realiów. Kupując poradnik brydżowy w sklepie Zgrany.pl masz pewność, że kupujesz dobrą książkę, sprawdzonego autora. Wszystkie nasze książki cieszą się aprobatą Mistrzów Świata, i wielokrotnych Mistrzów Europy w brydżu, którzy osobiście dobierali je do naszej oferty, dlatego masz pewność, że kupujesz wartościową książkę.

Książki i poradniki brydżowe można odfiltrować wg. poziomu trudności: książki na poziomie zaawansowanym i dla początkujących. Po tematyce: licytacja, wist, obrona i rozgrywka brydżowa. A także po autorach.

Nauka gry w brydża

Najbardziej intuicyjnym sposobem na naukę gry w brydża jest jak najczęstsze granie. Ale nic nam to nie da jeśli ciągle gramy w tym samym towarzystwie, albo nie mamy możliwości analizy rozdań, albo nauczenia się czegoś nowego. Dlatego najskuteczniejszą metodą nauki gry w brydża jest udać się do szkoły brydża. Niestety nie jest to takie proste. Zwłaszcza jeśli mieszkamy daleko od niej. Dlatego istnieje całe mnóstwo podręczników i poradników brydżowy!

Jak wybrać książkę brydżową na prezent?

Poradnik brydżowy jest świetnym pomysłem na prezent! Ale jak wybrać odpowiedni? Przede wszystkim należałoby się zastanowić dla kogo kupujemy książkę? Jeśli dla zaawansowanego brydżysty, to należałoby sprawdzić, której książki z naszej oferty nie ma jeszcze w biblioteczce, ponieważ jest to prawdopodobne. Po drugie, można spróbować się dowiedzieć jakie zagadnienie w brydżu szczególnie go interesuje, albo nad w czym chciałby się doskonalić. Większość książek z naszej oferty poza tematyką jest dość uniwersalna. Posiadają przykładowe sytuacje i problemy brydżowe. Są zbiorem łamigłówek, które rozwiązujący brydżysta doskonali swoje umiejętności.

Jeżeli szukamy książki dla początkującego brydżysty to warto jest użyć filtru wybierając poziom książki "dla początkujących".

Autorzy książek brydżowych

Wszyscy autorzy naszych książek należą do światowej elity brydża sportowego. Znajdą się wśród nich Mistrzowie i Arcymistrzowie, oraz publicyści i doświadczeni pisarze, którzy poświęcili swoje życie tej pięknej pasji, którą jest brydż. Jeśli interesują Cię konkretni autorzy to polecamy użyć filtra autorów, aby wybrać idealną książkę.

Sklep brydżowy Zgrany.pl

W naszym sklepie, poza książkami i poradnikami brydżowymi można znaleźć również: