• Zestaw do gry w brydża

Urządź sobie mały turniej brydżowy!

Brak towaru
319.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0
Kurier (Pobranie) 25

Zestaw do gry w brydża

Gra w brydża może stać się prawdziwą pasją. Jeśli brydż Cię wciągnął i regularnie widujesz się ze znajomymi lub nieznajomymi żeby zagrać to z pewnością zainteresuje Cię zestaw brydżowy.

Dzięki zestawowi możesz urządzić mały turniej brydżowy i rozegrać w kilku parach te same rozdania.

Zestaw brydżowy jako prezent dla brydżysty

Zestaw do gry w brydża jest świetnym rozwiązaniem dla osób uczących się grać, które chcą trenować ze znajomymi lub najbliższymi w domu. Jest to też dobry pomysł na prezent dla każdego miłośnika brydżowych rozgrywek.

Co zawiera zestaw brydżowy?

  • 4 pudełka na karty - do rozłożenia układów na każdą rękę. Na pudełkach zmienia się położenie Dealera oraz układ po/przed partią. (kolor pudełek może się różnić od przedstawionych na zdjęciach)
  • 4 talie kart gotowe do roztasowania do pudełek!
  • 4 Bidding Boxy w wersji mini
  • Sukno brydżowe na stolik

Więcej o Bidding Boxach i suknie przeczytasz pod powyższymi linkami.

Jak korzystać z brydżowych pudełek na karty?

Każde pudełko ma cztery przegródki, w których mieszczą się karty przygotowane dla każdego z graczy. Karty najczęściej są ułożone przez sędziego, ale mogą również zostać potasowane i włożone do pudełka losowo. W trakcie rozgrywki, każdy gracz odkłada swoje zgrane karty przed sobą, a po rozdaniu wkłada do pudełka na swoje miejsce. Dzięki temu następna czwórka może zagrać to samo rozdanie i porównać swój wynik z innymi.

Pudełka są zorientowane Północ - Południe, dzięki oznaczeniu N, S, W, E oraz naklejce wskazującej na rozpoczynającego licytację oraz wyznaczającej która para jest po partii w każdym następnym rozdaniu zmienia się dealer i założenia rozdania.

W brydżu sportowym porównuje się wyniki poszczególnych par na tych samych rozdaniach, które grały inne pary.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.