• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry Planszowe Edukacyjne

Gry planszowe edukacyjne

Gry planszowe edukacyjne mają wiele zalet: odrywają od wszechobecnych, elektronicznych gadżetów, integrują członków rodziny, tworzą miłe wspomnienia, dają mnóstwo dobrej zabawy i przy okazji oczywiście uczą. Nie zajmują wiele miejsca, a pomogą wyczarować wiele uśmiechów. W naszych pudełkach znajdziecie Państwo wszystko to, co niezbędne do udanej rozgrywki: karty, plansze, żetony czy inne akcesoria. Tematyka jest różna: od historii, przez tematy popularnonaukowe czy ekologię, aż po łamigłówki wzmacniające pamięć. Rozrywka, staranne wykonanie oraz oryginalność pomysłów decydują o rosnącej popularności planszówek.

Rusz głową, baw się dobrze!

Wydaje się, że gry planszowe edukacyjne są zbyt natrętnie dydaktyczne - nic bardziej mylnego! Wartościowe informacje są przemycane podczas rozgrywki, nie zaś nachalnie narzucane. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa uczestników spotkania. Planszówki nie muszą być również jedynie w formie płaskiego pola gry i pionków. Mogą być oryginalne pod względem formy, jak na przykład gra Honeycombs - żetony zostały ukryte w przepastnym worku stylizowanym na ul! To nie koniec kreatywnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyki (jak Monopoly), jak i nowsze projekty (Dixit czy Story Cubes), więc każdy gracz znajdzie coś dla siebie! Wybór zależy od wieku uczestników zabawy oraz ich zainteresowań - posiadamy gry planszowe edukacyjne zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci. Gwarantujemy, że rodzice również nie będą się nudzić!

Edukacyjne gry planszowe

Edukacyjne gry planszowe to doskonała forma spędzania czasu z przyjaciółmi lub rodziną. Oprócz dostarczania rozrywki wyróżniają się również walorami edukacyjnymi - rozwijają kreatywność, logiczne myślenie, uczą współpracy oraz ćwiczą naszą pamięć i umysł. W sklepie zgrany.pl dostępne są gry planszowe o różnym stopniu trudności, które zaciekawią zarówno dzieci, jak i dorosłych. Niektóre edukacyjne gry planszowe wymagają pracy zespołowej - jest to świetny sposób na integrację oraz wzmocnienie więzi między graczami. W asortymencie naszego sklepu znajdują się zarówno znane wszystkim klasyki, takie jak Monopoly, jak i nowsze planszówki np. Splendor lub Story Cubes - dzięki nim deszczowe wieczory w rodzinnym gronie staną się o wiele ciekawsze!

Gry planszowe dla dzieci i dorosłych

Dostępne w naszej ofercie edukacyjne gry planszowe zostały podzielone na kilka kategorii: według tematyki, stopnia trudności, ilości graczy oraz czasu trwania rozgrywki. Umożliwia to znalezienie odpowiedniej planszówki, dopasowanej względem upodobań i umiejętności graczy w każdym wieku. W pudełkach znajdują się niezbędne elementy do rozpoczęcia gry: karty, plansze, pionki, żetony itp. Do wielu gier planszowych istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kart lub kostek urozmaicających rozgrywkę. Warto dodać, że gry planszowe w sklepie zgrany.pl wyróżniają się precyzją wykonania oraz oryginalnością, dzięki czemu stają się coraz bardziej popularne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru idealnej gry dla Ciebie i Twoich bliskich.