• Kategorie
  • Szukaj
  • Stoły i Stoliki brydżowe

Wśród stolików brydżowych dostępnych w naszym sklepie brydżowym mamy szeroki wybór, prostych, składanych stołów turniejowych wyłożonych zielonym suknem, które zajmują niewiele miejsca i są łatwe w transporcie lub przechowywaniu. Poza nimi można znaleźć również bardziej wyszukane stoliki z obracanymi, wielofunkcyjnymi blatami.

Producent stołów brydżowych

Producentem stołów jest znana i ciesząca się dobrą renomą, polska firma Biasov. Stoliki wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. To wyjątkowe meble, które posiadają duszę i idealnie nadają się nie tylko do turniejów brydżowych, ale również jako mebel do domowego salonu, na wspólne spotkania z przyjaciółmi. Dzięki temu, że są składane zajmują niewiele miejsca.

obrus na stół do brydża
obrus na stół do brydża
Produkt niedostępny
haft na obrusie brydżowym
haftowany obrus brydżowy
Produkt niedostępny
Stolik z obracanym blatem Doblo
Stolik z obracanym blatem Doblo
Produkt niedostępny
Stolik brydżowy Milton
Produkt niedostępny

Stoliki brydżowe: turniejowe, domowe i akcesoria

Poza przepięknymi i funkcjonalnymi meblami jakimi są stoły brydżowe, w naszym sklepie brydżowym oferujemy również przesłony i tacki - szufladki turniejowe umożliwiające organizację zawodów brydża sportowego, lub trening gry sportowej. Uzupełnieniem naszej oferty z pewnością są bidding boxy, talie kart oraz różne inne akcesoria konieczne do rozgrywki brydża.