• Kategorie
  • Szukaj
  • Nowa Formuła

Nowa Formuła wydawnicza Horror w Arkha LCG

Nowa formuła wydawnicza zaczyna się na rozszerzeniu Na Krawędzi Ziemi. Według najnowszej edycji dodatków do gry karcianej Horror w Arkham każdy kolejny cykl będzie wydawany tylko w dwóch rozszerzeniach - dla badaczy oraz kampanijnym. Obydwa rozszerzenia mają być od siebie niezależne, do rozgrywki wymagany jest tylko zestaw podstawowy Horror w Arkham.

Rozszerzenie dla Badaczy

Rozszerzenia przeznaczone dla Badaczy będą zawierały nowe postacie badaczy oraz nowe karty wzmacniające talie graczy. Karty z rozszerzenia mogą zostać wykorzystane w dowolnych scenariuszach i nie są konieczne do rozgrywania przygód z rozszerzenia kampanijnego. Gracze mogą dołączyć je do swoich talii badacza żeby wzmocnić ich skłąd.

Rozszerzenie Kampanijne

Rozszerzenia kampanijne w przeciwieństwie do wcześniejszego modelu wydawniczego zawiera wszystkie karty scenariuszy (ok 300!) i jednocześnie nie zawiera żadnych kart badaczy. Do rozgrywki scenariuszy zawartych w rozszerzeniu kampanijnym Horror w Arkham nie są wymagane karty badaczy z rozszerzenia badaczy ale każdy się z pewnością zgodzi, że warto je mieć w swojej talii.