• Stolik z obracanym blatem Doblo

Stół do brydża i gier planszowych z obrotowym blatem

Kolor stołu
Brak towaru
1019.00
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier 0

Stół do gier z obrotowym blatem Double

Stół dedykowany do brydża i gier planszowych Double jest niezwykle funkcjonalnym i profesjonalnym meblem, który uprzyjemni wiele rozgrywek. Dzięki obrotowemu blatowi, stół może być atrakcyjnym meblem pod wieczorne spotkanie z filiżanką kawy, albo przemienić się w wygodne, wyłożone suknem miejsce do rozgrywki partii brydżowej lub ulubionej gry planszowej.

Stolik brydżowy

Stolik Double został zaprojektowany z myślą o zawodach brydża sportowego oraz o klubach brydżowych. Stół umożliwia zamontowanie przesłon turniejowych i rozegranie profesjonalnego turnieju nawet o randze mistrzostw.

Strona przeznaczona do gry wyłożona jest wysokojakościowym, łatwym w utrzymaniu czystości suknem konferencyjnym.

Obracany blat i pozostałe funkcjonalności

Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu, stolik brydżowy oferowany przez nasz sklep jest niezwykle praktyczny i użyteczny. Odwrócenie blatu na drugą stronę zajmuje zaledwie kilka sekund. Po odwróceniu blatu stolik staje się zwyczajnym, wygodnym meblem.

Stolik jest łatwy w demontażu, a jego rozłożenie zajmuje niewiele czasu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom jest bardzo łatwy w przechowywaniu - można zmieścić nawet 20 szt. na jednym metrze kwadratowym. Pokrowiec ułatwia transport i przechowywanie.

Materiał i wykonanie stolika

Stół wykonany jest z parzonego drewna bukowego i naturalnej okleiny bukowej. Wykończony został przy zastosowaniu wodno-rozcieńczalnych lakierów. Blat przeznaczony do gry w brydża wyłożony jest suknem przystosowanym do najbardziej intensywnej eksploatacji.

  • Szerokość 88,6 cm x 88,6 cm
  • Wysokość 72 cm
  • Waga 19 kg
  • Materiał drewno bukowe

Stolik brydżowy

Profesjonalny stół przygotowany z myślą o klubach brydżowych i organizatorach zawodów, w tym o randze mistrzowskiej (możliwe jest zastosowanie przesłon). Nowatorskie rozwiązanie konstrukcji blatu umożliwia wykorzystanie stołu w 2 funkcjach: brydżowej turniejowej (z wysokiej jakości, łatwym do czyszczenia suknem) oraz konferencyjnej. Zmiana funkcji – obrót blatu to kwestia kilku sekund. Łatwy i szybki montaż i demontaż, przemyślana konstrukcja do magazynowania (20szt / m2), pokrowiec do magazynowania w komplecie, opcjonalnie pokrowiec do transportu to dodatkowe korzyści dla tych użytkowników, którzy poszukują stołów wykorzystywanych kilka razy w roku i to w różnych miejscach.

Stół wykonany z drewna bukowego parzonego i okleiny naturalnej bukowej. Wykończony wodno-rozcieńczalnymi lakierami. Blat do gry wyściełany suknem, przystosowanym do intensywnej eksploatacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.